Z POWIERZONEGO ZŁOTA ZROBIMY NOWĄ BIŻUTERIĘ !

Oferujemy również możliwość wykonania nowej biżuterii z powierzonego złota. W takim przypadku jako materiał na wykonanie wybranej przez Państwa biżuterii (pierścionek, obrączka, kolczyki itp.) można wykorzystać niemodną już biżuterię lub stare i zniszczone wyroby jubilerskie takie jak stare obrączki, łańcuszki, sygnety, bransoletki itp.

To korzystne rozwiązanie dla Państwa
Korzyści wynikają przede wszystkim z dużo niższej ceny. Ponoszą Państwo niższy koszt wykonania biżuterii  w porównaniu do zakupu nowego wyrobu jubilerskiego.

Decydując się na przerób biżuterii z  powierzonego złota, koszt wykonania usługi jest uzależniony od masy końcowej gotowego wyrobu. Dzięki temu mogą Państwo pozwolić sobie na solidny wyrób z gwarancją stałej ceny za jego wykonanie.

Każdy wykonany wyrób, zgodnie z prawem, jest badany i cechowany w urzędzie probierczym.

Kształt i wielkość elementu dopasujemy do ilości dostarczonego złota a przed rozpoczęciem pracy omawiamy projekt, realizujemy go dopiero po Państwa akceptacji.

Oferujemy ewentualną możliwość rozliczenia złomem złota również kosztu wykonania elementu, jak i ewentualnego grawerunku. W rozliczeniu mogą Państwo wybrać również dostepny produkt z naszej bieżącej oferty, ekwiwalent wartości powierzonego przez Państwa materiału.

IWyszukiwane hasła ::