OBRĄCZKI ŚLUBNE LEGNICA

 • Obrączki ślubne ↓

 • Obrączki ślubne ze złota powierzonego ↓

Biżuteria ślubna Złoty Skorpion – obrączki ślubne wyróżniają się doskonałą jakością i ciekawym wzornictwem. Wykonane są ze złota żółtego, czerwonego, oraz  białego złota palladowego, które nie uczula i nie zmienia swojej barwy.

Dzięki nowoczesnemu stopowi złota oraz perfekcyjnemu wykonaniu obrączki Złoty Skorpion cechują się wyjątkową wytrzymałością i połyskiem, natomiast zdobienia i wzory na obrączkach są bardziej wyraziste, estetyczne i długotrwałe.

Obrączki ślubne Złoty Skorpion dostępne są w sześciu wyjątkowych kolekcjach:

 • Kolekcja klasyczna – Klasyczne obrączki ślubne, ponadczasowe piękno zaklęte w najprostszej formie. Płaskie, półokrągłe, oraz płaskie fazowane ze ściętymi bokami
 • Kolekcja romantyczna –Dwukolorowe obrączki estetyczne i trwałe łączenie różnych kolorów złota kierowane dla osób poszukujących wzorów nowoczesnych i klasycznych zarazem.
 • Kolekcja subtelna – jedno- i dwukolorowe obrączki o delikatnych wzorach, uzupełnieniem jest subtelna oprawa brylantów i cyrkoni.
 • Kolekcja liryczna – obrączki jednokolorowe o soczewkowym kształcie ozdobione delikatnymi nacięciami.
 • Kolekcja fantazyjna – prostota i delikatność wzorów, łączenie matu i połysku. niebanalnego wzornictwa
 • Kolekcja harmonijna – obrączki wykonane w werski komfortowej z wyobleniem od strony wewnętrznej.

Złoty Skorpion to wiodący producent obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Nasze obrączki mogą Państwo obejrzeć i kupić w sieci kilkuset salonów i sklepów jubilerskich na terenie całego kraju.

Najnowsza technologia produkcji oraz doświadczenie i wiedza mistrzów jubilerskich pozwalają nam każdego dnia tworzyć piękną i niepowtarzalną biżuterię.  Unikalne, wykonywane z pasją wzornictwo, dbałość o każdy szczegół oraz ręczne wykończenie, pozwala nam tchnąć duszę w każdy kawałek kruszcu.Cena - Obrączki ślubne ze złota powierzonego , Koszt wykonania kompletu obrączek zależny jest od wzoru wybranego przez Państwa .Orientacyjny koszt wykonania obrączek to: od 250 zł w przypadku obrączek tradycyjnych (półokrągłe, płaskie) od 300 zł – obrączki jednokolorowe diamentowane od 450 zł – obrączki dwukolorowe od 500 zł – obrączki dwukolorowe z wieloma kamieniami, obrączki wielokolorowe

Cena – Obrączki ślubne ze złota powierzonego

Obrączki ślubne ze złota powierzonego

 • Nasz zakład jubilerski w Legnicy, świadczy również usługę wykonania obrączek złotych ze złota powierzonego przez klienta. Złoto przekazane nam jako surowiec może być dowolnej próby, dowolnej barwy i w dowolnej postaci (stare obrączki, uszkodzona, połamana i niechciana biżuteria, monety).
 • Koszt wykonania kompletu obrączek zależny jest od wzoru wybranego przez Państwa .Orientacyjny koszt wykonania obrączek to:
  • od 350 zł w przypadku obrączek tradycyjnych (półokrągłe, płaskie)
  • od 450 zł – obrączki jednokolorowe diamentowane
  • od 450 zł – obrączki dwukolorowe
  • od 500 zł – obrączki dwukolorowe z wieloma kamieniami, obrączki wielokolorowe

  Wszystkie podane powyżej ceny obrączek ślubnych są cenami orientacyjnymi i obejmują całkowity koszt wykonania kompletu 2 szt. obrączek.

  Jeżeli posiadają Państwo złoto, to jest to dla Was najlepsze rozwiązanie.

  O dokładny koszt proszę o kontakt podając nam konkretny wzór obrączek.

  Poza obrączkami, wykonujemy również ze złota powierzonego pierścionki, kolczyki, zawieszki, bransoletki i łańcuszki.
   

  W ofercie wykonania biżuterii posiadamy:

  – ponad 1000 wzorów pierścionków

  – ponad 500 wzorów kolczyków

  – ponad 500 wzorów zawieszek

  – łańcuszki i bransoletki. damskie oraz męskie

IWyszukiwane hasła ::

2 Replies to “OBRĄCZKI ŚLUBNE LEGNICA”

 1. Martyna

  Obrączki wykonane z własnego złota to duża oszczedność,Ja za swoje obraczki za robocizne zaplacilam z grawerem 450 zł. Obrączki mam takie jak w apart. W aparcie jedna kosztowała 1600 zł. Z moim złotem wyszło ok 1050zł. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. ana

  Całkiem ciekawe propozycje obraczek, fajnie skomponowane. Pary coraz częściej decydują się na tak nowoczesne fasony obrączki.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.